سفارش تبلیغ
صبا ویژن


اسراییل


کلمات کلیدی :
برچسبها:


خادم شهدا: محمدتقی امانی
شلمچه:


خون بهای شهیدان


کلمات کلیدی :
برچسبها:


خادم شهدا: محمدتقی امانی
شلمچه:


امام خامنه ای ، امام علی (ع) نیست ؛ امام سید علی است

 

بسم رب المهدی(عج)

 

 اما اینکه " امام خامنه ای ، امام علی (ع) نیست " را که همه میدانند و امری بدیهی و واضح است و دلیل و برهان نمی خواهد . این مطلبی است که حتی آن یکی سر فتنه هم با آن وضعیت روحی و البته جسمی متوجه شده پس ما خواهیم پرداخت به بخش دیگر ؛ یعنی اثبات اینکه چرا " امام خامنه ای ، امام علی (ع) نیست ؛ امام سید علی است " با اینکه در ظاهر مشخص و مبرهن است ، اما شمردن بخش کوچکی از دلایل آن حداقل برای نگارنده اجر اخروی که دارد . حالا من به شمای خواننده کاری ندارم .

" امام خامنه ای ، امام علی (ع) نیست ؛ امام سید علی است " ؛ چون علی (ع) هم جانشین بود برای رسول الله(ص) هم دامادش بود و هم پسر عمویش . یعنی تمام نسبتهای ممکن را داشت ولی آقای ما فقط جانشین حضرت روح الله است و بس یعنی نه نسبت سببی دارد و نه نسبت نسبی .

" امام خامنه ای ، امام علی (ع) نیست ؛ امام سید علی است " ؛ چون مقابل علی (ع) فقط برخی منسوبان سببی رسول الله (ص) ایستادند و با او به مخاصمه پرداختند . اما فقط منسوبان سببی حضرت روح الله نیستند که در حال تخاصم با آقای ما هستند .

"امام خامنه ای ، امام علی (ع) نیست ؛ امام سید علی است " ؛ چون علی(ع) را بادست بسته به مسجد بردند اما مردم ما دست فتنه گران را بستند تا آقای ما با دست باز به امورات کشور رسیدگی کند .

" امام خامنه ای ، امام علی (ع) نیست ؛ امام سید علی است " ؛ چون علی(ع) را یاران رسول الله(ص) خانه نشین کردند ولی آقای ما را بسیجیان روح الله عزیز و مولا خواندند .

" امام خامنه ای ، امام علی (ع) نیست ؛ امام سید علی است " ؛ چون در زمان غسل و کفن رسول الله(ص) علی(ع) جانشین حقیقی اش را خلع کردند اما آقای ما وصیت حضرت روح الله را خواند و بعد جانشین حقیقی اش شد .

" امام خامنه ای ، امام علی (ع) نیست ؛ امام سید علی است " ؛ چون علی (ع) با رای و اصرار مردم حکومت را پذیرفت -البته اگر شاگردان حاج فرج دباغ(سروش) نگویند این یک حرکت پوپولیستی بوده و ... – ولی آقای ما با رای عصاره و چکیده ملت حکومت را پذیرفت .

" امام خامنه ای ، امام علی (ع) نیست ؛ امام سید علی است " ؛ چون علی(ع) مرکز حکومتش شهرکوفه(عراق) بود اما آقای ما مرکز حکومتش کل ایران است، یعنی شهر ندارد هر کجای ایران که برود آنقدر فدائی دارد که شاید اگر علی(ع) هم بود ایران را مرکز حکومتش می کرد .

" امام خامنه ای ، امام علی (ع) نیست ؛ امام سید علی است " ؛ چون علی(ع) از دست مردم کوفه به چاه پناه می برد ولی آقای ما هر وقت دلش می گیرد ناغافل می آید نمازجمعه یا می رود خانه شهدا .

" امام خامنه ای ، امام علی (ع) نیست ؛ امام سید علی است " چون لشگریان علی(ع) با نیرنگ عمروعاص دو قسمت شد ولی لشگریان آقای ما با نیرنگهای جین شارپ و جورج سورس روز به روز منسجم تر شد .

" امام خامنه ای ، امام علی (ع) نیست ؛ امام سید علی است " چون وقتی که دشمن علی (ع) قرآن را به نیزه کرد، سرداران سپاه ، علی(ع) را وادار کردند تا تن به حکمیت دهد ، ولی وقتی پس از به نیزه رفتن رنگ سبز سادات، یکی از سرداران سابق لشگر آقای ما نامه حکمیت نوشت ، امت توی دهنش زدند و تن به حکمیت ندادند .

" امام خامنه ای ، امام علی (ع) نیست ؛ امام سید علی است " ؛ چون دور و بر علی (ع) یک مالک بود و چندین ابوموسی ولی درکنار آقای ما یک ابوموسی هست و میلیونها مالک .

" امام خامنه ای ، امام علی (ع) نیست ؛ امام سید علی است " ؛ چون علی(ع) خود امام و معصوم بود ولی آقای ما نایب امام است و مظلوم .

" امام خامنه ای ، امام علی (ع) نیست ؛ امام سید علی است " ؛ چون علی(ع) پیروز جنگ سخت بود و خیل خواص بی بصیرت ، اما آقای ما پیروز جنگ نرم بود و بازهم البته با خواص بی بصیرت .

" امام خامنه ای ، امام علی (ع) نیست ؛ امام سید علی است " ؛ چون علی(ع) یک مالک داشت و یک عمار و یک محمد بن ابوبکر ، اما آقای ما با یک فرمان <این عمار> هزاران عمار دست به قلم را به صف نمود .

" امام خامنه ای ، امام علی (ع) نیست ؛ امام سید علی است " ؛ چون همه اطرافیان علی(ع) شیخ و بزرگان مهاجر و انصار و متمولین به ظاهر مسلمان شده بودند و همه داعیه داشتند ، اما همه ، یعنی از کوچک تا بزرگ همه به آقای ما می گویند : ما همه سرباز توایم سید علی ....

" امام خامنه ای ، امام علی (ع) نیست ؛ امام سید علی است " ؛ چون اگر دشمنان علی(ع) محدود به معاویه و عمروعاص و عایشعه و ... می شدند ، دشمنان قسم خورده آقای ما، کوچکشان مسعود رجوی و ریگی و ... بگیر تا وهابیت وبهائیت و ... تا برسیم به استعمارپیر و شیطان بزرگ و اسرائیل که همین یکی فقط 200 کلاهک هسته ای آماده شلیک دارد .

" امام خامنه ای ، امام علی (ع) نیست ؛ امام سید علی است " ؛ چون علی (ع) دچار مکر بنی ساعده شد ولی آقای ما به مدد الهی و بصیرت مردم آقاست و آقا می ماند .

و بالاخره " امام خامنه ای ، امام علی (ع) نیست ؛ امام سید علی است " ؛ چون ما اهل کوفه نیستیم

 منبع: bahane.persianblog.ir

اللهم احفظ قائدنا امام الخامنه ای

 

جان خود در ره "اولاد علی" می بازیم

 همچو "مالک" به "عدوان علی" می تازیم

ای که گویی که خلایق ز "ولی" خسته شدند

کوری چشم تو بر "سید علی" می نازیمکلمات کلیدی :
برچسبها:


خادم شهدا: محمدتقی امانی
شلمچه:


آقا اجازه.........
آقا اجازه!!!!!!!!!!

کاغذ..قلم..دو چشم ورم کرده...دل...سلام!

آقا اجازه !!!!!!!...آمده ام باز پشت بام

ها می کنم که گرم شود دستم از بخار

من سردم است....می کشد آغوشم انتظار

تصویر آسمان پر خش شد...نیامدی

تا کی؟...الی متی؟...همه را پیر کرده ای!!!

آقا اجازه!!!!!!!!فکر کنم دیر کرده ای!.......

آخر چرا ؟؟؟؟....نگو که دعایت نمی کنیم

شبهای سرد جمعه صدایت نمی کنیم

من هر قنوت نام تو را گریه می کنم

شب در سکوت نام تو را گریه می کنم

حتی اگر شکوفه کند بی تو باغمان/

عادت کند نبود تو را چشم آسمان

حتی اگر نفس به تو بی اعتنا شود/

پروانه ها اگر که تو را یادشان رود

آقا اجازه!!!!!!....ما دلمان تنگ میشود

..................................................................!!


کلمات کلیدی :
برچسبها:


خادم شهدا: محمدتقی امانی
شلمچه: